Breussova masáž

Uvolňuje tělesné i duševní bloky pomocí jemného promasírování páteře třezalkovým olejem.

Jaké jsou její benefity?

  • Uvolňuje napětí a bolest v okolí páteře.
  • Vyživuje ploténky a jednotlivé obratle.
  • Uvolňuje svaly a prokrvuje celé tělo.
  • Podporuje vyplavení škodlivých látek.
  • Má celkově relaxační účinek.

Jak probíhá?

Jedná se o velmi jemnou, energeticko-manuální masáž zad, prováděnou přímo na páteři. K masírování se používá třezalkový olej, který má výrazný uvolňující, vyživující a detoxikační účinek. 

Další masáže

Klasická masáž

Komplexní masáž

Dornova metoda

Doplňková terapie

Relaxační masáž

Komplexní masáž

Reference

Očekávala jsem, že se objednávám na klasickou sportovní masáž, která je dostupná u většiny klasických masérů, měla jsem však dobré reference na Petrovy masáže, ale nevěděla jsem předem, do čeho jdu. A tak jsem byla zvědavá. Příjemně mě překvapilo, že se nejednalo o obyčejnou sportovní masáž, nýbrž o masáž celého těla, která zahrnovala i masáž hlavy, což jsem nikdy před tím nezažila. Moc se mi líbilo nejen prostředí masérny, kde to krásně vypadá a úžasně voní, ale i to, jak komplexní masáž byla. Člověk si při ní uvědomí, jak je celé tělo propojené a jak důležité je věnovat pozornost každé části pohybového aparátu naráz – ne jen jednotlivým částem. Líbí se mi, jak Petr s každým individuálně konzultuje postup masáže a její intenzitu. Konkrétně mně masáž vždy přinesla nejen uvolnění těla, ale také mysli. Prostě a jednoduše: klidné prostředí, sympatický masér, perfektní technika – to je to, proč se k Petrovi ráda vracím. Petr proto jednoznačně zapadl do mé představy dokonalého maséra.

Tereza

obchodní zástupkyně

U Petra jsem byla už několikrát a na 1000 % doporučuju! Je moc šikovný a citlivý, rozumí tomu, co dělá, výborně vnímá, co to dělá s vámi, a přizpůsobuje tomu i masáž. Já od něho neodcházím, jen se nadnáším a krásně voním až do večera!:-D Úžasně se o vás stará od začátku do konce. Osobně třeba oceňuju, že dává během masáže pít a pořád vás něčím zakrývá, aby vám nebyla zima!:) Rozhodně k němu aspoň jednou zajděte!

Magda

učitelka

Formulář pro rychlý dotaz

S čím vám mohu pomoci?

8 + 3 =

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů.