O mně

Díky masážím mohu lidem pomáhat. Zastaví se v každodenním shonu a zapomenou alespoň na chvíli na všechny problémy.

Jaká byla moje cesta?

Poprvé mě masáže zaujaly v roce 2014, tehdy jsem naprosto neplánovaně pozval svou ženu na výročí naší svatby na masáž pro dva. Byla úplně jiná než běžné masáže a byl to opravdu krásný a intenzivní zážitek.

Ve stejném studiu probíhaly víkendové kurzy partnerské masáže, neváhal jsem ani minutu a přihlásil se. Zjistil jsem, že mám talent. Bylo to pro mě nesmírně přirozené. A to i přes to, že jsem introvertní technický typ a vystudovaný strojní inženýr.

Pak jsem na masérství zase zapomněl a až v roce 2019 jsem se k tomu dostal znovu. Měl jsem čím dál silnější dojem, že mi v životě ještě něco chybí. Cítil jsem, že potřebuji změnu. Živil jsem se jako hudebník (hrál jsem s kapelou) a podnikatel (společně s manželkou provozujeme zubní ordinaci), měl jsem stálý příjem a celkem pohodový život – skvělou ženu, zdravou dceru a hodně volného času. 

Ale přesto jsem chtěl zkusit a naučit se něco nového. Absolvoval jsem tedy rekvalifikační masérský kurz a pak i další doplňkové kurzy (Dornova metoda, Breussova masáž, baňkování, Bowenova terapie, trigger point masáž). Masáže mi přidaly do života svěží a pozitivní impulz. Baví mě si s lidmi povídat, pomáhat jim a zbavovat je stresu a bolesti v pohodové atmosféře masérny. Užívám si, že každá masáž je jiná, každý klient je jiný, užívám si tu celkovou náladu. Masáže jsou prostě super :-). 

Nabídka masáží

Klasická masáž

Komplexní masáž

Dornova metoda

Doplňková terapie

Relaxační masáž

Komplexní masáž

Breussova masáž

Doplňková masáž

Formulář pro rychlý dotaz

S čím vám mohu pomoci?

9 + 1 =

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů.