Reference

Ještě nevíte, jestli máte mou nabídku masáží vyzkoušet? S rozhodováním vám mohou pomoci reference. Podívejte se, co o mně říkají mí klienti.

Když jsem zavítala na masáž k panu Petrovi, očekávala jsem to, co většinou od masáže vyžaduji – požitek z dotyku, uvolnění, rozmasírování problematických míst, úlevu od bolesti. Petr dělá všechno pro to, aby zprostředkoval klientovi zážitek vysoce přesahující rámec běžné masáže. Jeho koncepce je hluboce promyšlená a systém propracovaný se speciální zřetelí na problematická místa. Doba absolutního odpočinku, uvolnění, blaženosti, bezstarostnosti. Pocit, že ve chvílích určených k masáži existuje jen jedna bytost – já. Je zřejmé, že pan masér má zájem nejen ozdravit či uvolnit problematická místa, ale také to, aby se klient cítil veskrze příjemně. Volí hudbu, vůně podle vkusu klienta, nespěchá. Jeho péče je velmi precizní, komplexní, zahrnuje celé tělo od konečků prstů ke kořínkům vlasů. Nabíjí energií a zároveň nabízí uvolnění, ze kterého lze čerpat několik týdnů.

Kristýna

manažerka

Měla jsem s masáží zkušenosti už z dřívějška, takže jsem se těšila na chvíli odpočinku, nicnedělání, příjemné prohňaňání, svalové uvolnění. Masáž naprosto splnila mé očekávání. Byla příjemnější, než si pamatuji, protože dříve to bývaly sportovní masáže (v rámci tréninků latinsko-amerických tanců), kdežto teď to byla masáž celotělová, včetně masáže plosek nohou a hlavy, to celé navíc ve velmi příjemném prostředí na profesionálním polohovacím stole, s příjemnou hudbou, s příjemně vonícími oleji v rukou profesionála. Od jisté doby mám bloknutou páteř, a přestože to nebyla rehabilitace, i tato masáž mi pomohla k uvolnění svalů okolo problémového místa na několik dní. Masáž u Petra určitě doporučuji, dá si na své práci záležet, je vnímavý a komunikativní, takže když vás bude něco bolet, určitě vás nebude „mučit na sílu“, o svou práci se zajímá a také se dál vzdělává a rozšiřuje si své znalosti (např. Dornova metoda).

Kateřina

prodavačka

Masáž jsem dostala jako dárek. Dosud jsem vždy byla pouze na zdravotní masáži, kde byl apel na rychlost a vyřešení stavu. Kdybych masáž nedostala jako dárek, ani by mě nenapadlo tam jít, protože jsem o relaxační masáži přemýšlela jen jako o nějakém zbytečném hlazení. Při příchodu jsem byla potěšena prostředím objektu i masérny. Bylo velmi útulné a hlavně čisté. A samotná masáž pak byla jedním slovem úžasná! Byla akorát tak silná, aby byla pořádně cítit, ale nebolela. Masér se průběžně ptal, zda intenzita tlaku vyhovuje a plně se přizpůsobil stavu těla. Velmi jsem si užívala, že někdo pro změnu pečuje o mě. Jako maminka malého dítěte tento pocit nezažívám úplně často. Z masáže jsem odcházela jako znovuzrozená: nabitá energií a hlavně odpočatá. Od té doby chodím pravidelně. Velmi doporučuji masáž ve chvíli, kdy chcete pro sebe udělat něco hezkého, být k sobě laskavá a nechat se velmi příjemně opečovat.

Betty

manažerka

Od masáže jsem neměla žádné očekávání, pouze jsem se těšila na 3 hodiny odpočinku. Ve skutečnosti se jednalo o dokonalou harmonizaci těla i duše. Vlivem celostní masáže jsem se celkově zregenerovala a mohu ji 100% doporučit :).

Zuzka

podnikatelka

„Byla jsem v Brně a měla chvilku sama pro sebe. Chtěla jsem se po dlouhé době něčím odměnit a hýčkat, a tak jsem hledala místo, kde bych si mohla alespoň na 2 hodinky zrelaxovat a vypnout. A pan Petr nabízí přesně to, co jsem hledala. Žádné krátké masáže. Naopak, jeho specializace na dlouhé vědomé masáže mě hned upoutala. Pan Petr masíruje ve velmi příjemném prostředí a kvalitními oleji. Masáži předchází krátký rozhovor, který člověku pomůže zpomalit jeho myšlenky. Po dvou hodinách masáže jsem pak odcházela fyzicky i mentálně zrelaxovaná. Těším se na další návštěvu a masáže pana Petra vřele doporučuji.

Ilona

profesionální basketbalistka

„Masáž jsem si vybrala kvůli délce. Vím totiž, že sval se dá uvolnit i bez toho, aniž by vás někdo masakroval, stačí používat přiměřený tlak a dlouhou dobu rozmasírování. Z vlastní zkušenosti vím, že jsem masáže moc ráda neměla, a to právě proto, že jsem trpěla bolestmi a maséři si nebrali servítky. Masáž byla velice příjemná, relaxující a cítila jsem se po ní velice dobře. Za mě můžu doporučit. Sám masér je moc sympatický a není důvod se cítit nervózně, že byste šla k muži 🙂

Linda

youtuberka

Očekávala jsem, že se objednávám na klasickou sportovní masáž, která je dostupná u většiny klasických masérů, měla jsem však dobré reference na Petrovy masáže, ale nevěděla jsem předem, do čeho jdu. A tak jsem byla zvědavá. Příjemně mě překvapilo, že se nejednalo o obyčejnou sportovní masáž, nýbrž o masáž celého těla, která zahrnovala i masáž hlavy, což jsem nikdy před tím nezažila. Moc se mi líbilo nejen prostředí masérny, kde to krásně vypadá a úžasně voní, ale i to, jak komplexní masáž byla. Člověk si při ní uvědomí, jak je celé tělo propojené a jak důležité je věnovat pozornost každé části pohybového aparátu naráz – ne jen jednotlivým částem. Líbí se mi, jak Petr s každým individuálně konzultuje postup masáže a její intenzitu. Konkrétně mně masáž vždy přinesla nejen uvolnění těla, ale také mysli. Prostě a jednoduše: klidné prostředí, sympatický masér, perfektní technika – to je to, proč se k Petrovi ráda vracím. Petr proto jednoznačně zapadl do mé představy dokonalého maséra.

Tereza

obchodní zástupkyně

Už dlouho jsem si slibovala, že pro sebe něco udělám a ulevím zejména bolavým trapézům, které namáhám nejen při lezení, ale i při práci u počítače. Musím přiznat, že jsem si nepřečetla, že se jedná o celotělovou masáž, takže jsem moc netušila, do čeho jdu. Během povídání před masáží mi Petr vše objasnil a v klidu vysvětlil. Masáž jsem si opravdu užila i tím, že byla delší než jen 30min prohmatání zad. Byl to zasloužený relax. Zpočátku mě rozmasírované trapézy, se kterými mám opravdu problém, mírně bolely. Ale už druhý den bylo vše v pohodě a i více jak měsíc po masáži se mi bolesti zatím nepřipomněly. Doporučuji zajít k Petrovi a dopřát si relax celého těla. Myslím, že když se promasíruje celé tělo, má to pak delší působení než jen masáž určité partie.

Věra

produkční

„Lepší masáž jsem zatím nezažila (a zažila jsem jich docela dost), Petr má komplexní přístup, nikam se nespěchá, je to prostě celé uplně za odměnu.

Alena

personalistka

U Petra jsem byla už několikrát a na 1000 % doporučuju! Je moc šikovný a citlivý, rozumí tomu, co dělá, výborně vnímá, co to dělá s vámi, a přizpůsobuje tomu i masáž. Já od něho neodcházím, jen se nadnáším a krásně voním až do večera!:-D Úžasně se o vás stará od začátku do konce. Osobně třeba oceňuju, že dává během masáže pít a pořád vás něčím zakrývá, aby vám nebyla zima!:) Rozhodně k němu aspoň jednou zajděte!

Magda

učitelka

„Petra určitě doporučuji, byla jsem na relaxační masáži celého těla a byl to báječný zážitek. Vybrala jsem si masážní olej z nabídky podle vůně, která se mi nejvíc libila. Před masáží jsme si krátce povídali a následná dvouhodinová masáž byla fakt úžasná. Není to jako v salonech, kde vás pomačkají a za půl hoďky musíte odejít, protože už se chystá další. Koupila jsem rovnou poukaz na masáž i jako dárek.

Jana

fotografka

„Petr je velice šikovný a empatický masér, má profesionální a vstřícný přístup ke klientovi (před masáží vám nabídne čaj a v klidu si s vámi popovídá). Ocenila jsem i to, že je ve studiu, kde Petr masíruje, sprcha a mohla jsem se před masáží osprchovat. Během dvouhodinové masáže Petr velice profesionálními hmaty rozmasíroval celé moje tělo. Zároveň přidával i jemné hmaty, při kterých jsem se cítila jako při meditaci. Z masáže jsem odcházela s uvolněným tělem i myslí. Masáž u Petra mohu jen vřele doporučit.

Bětka

průvodkyně v lesní školce a masérka

Nabídka masáží

Klasická masáž

Komplexní masáž

Dornova metoda

Doplňková terapie

Relaxační masáž

Komplexní masáž

Breussova masáž

Doplňková masáž

Formulář pro rychlý dotaz

S čím vám mohu pomoci?

11 + 2 =

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů.