Dornova metoda

Jemná manuální terapie, díky které jsou vychýlené klouby a obratle uváděny bezpečně a na milimetr přesně do správných poloh.

Jaké jsou její benefity?

  • Vyrovnává celkovou statiku těla.
  • Pomáhá odstranit příčinu bolesti nebo spazmu.
  • Je bezpečná a bezbolestná.
  • Uvolňuje energetické dráhy.

Jak probíhá?

Nejdříve zjistím, na jakou stranu je obratel nebo kloub vychýlen. Poté je potřeba vaše aktivní zapojení – volně a pomalu pohybujete končetinou nebo hlavou a já zároveň vytvářím svou rukou nepříliš silný tlak na kloub nebo obratel. Ten postupně dosedne na správné místo. 

Metoda je zcela bezpečná a bezbolestná.

Další masáže

Relaxační masáž

Komplexní masáž

Breussova masáž

Doplňková masáž

Klasická masáž

Komplexní masáž

Reference

Měla jsem s masáží zkušenosti už z dřívějška, takže jsem se těšila na chvíli odpočinku, nicnedělání, příjemné prohňaňání, svalové uvolnění. Masáž naprosto splnila mé očekávání. Byla příjemnější, než si pamatuji, protože dříve to bývaly sportovní masáže (v rámci tréninků latinsko-amerických tanců), kdežto teď to byla masáž celotělová, včetně masáže plosek nohou a hlavy, to celé navíc ve velmi příjemném prostředí na profesionálním polohovacím stole, s příjemnou hudbou, s příjemně vonícími oleji v rukou profesionála. Od jisté doby mám bloknutou páteř, a přestože to nebyla rehabilitace, i tato masáž mi pomohla k uvolnění svalů okolo problémového místa na několik dní. Masáž u Petra určitě doporučuji, dá si na své práci záležet, je vnímavý a komunikativní, takže když vás bude něco bolet, určitě vás nebude “mučit na sílu”, o svou práci se zajímá a také se dál vzdělává a rozšiřuje si své znalosti (např. Dornova metoda).

Kateřina

prodavačka

„Od masáže jsem neměla žádné očekávání, pouze jsem se těšila na 3 hodiny odpočinku. Ve skutečnosti se jednalo o dokonalou harmonizaci těla i duše. Vlivem celostní masáže jsem se celkově zregenerovala a mohu ji 100% doporučit :).“

Zuzana

podnikatelka

Formulář pro rychlý dotaz

S čím vám mohu pomoci?

10 + 11 =

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů.