Klasická masáž

Zbavte se únavy, napětí nebo bolesti díky klasické masáži. Tahy směřují k srdci, aby podporovaly krevní oběh a detoxikaci.

Proč doporučuji klasickou masáž?

  • Uvolňuje napjaté svalstvo a bolestivé spazmy.
  • Podporuje prokrvení a vyplavení škodlivých látek.
  • Pomáhá odbourávat stres a posiluje imunitní systém.

Průběh masáže

Celkový čas návštěvy je cca 2,5 hodiny. Na každého klienta mám vyhrazen dostatek času. Záleží na délce úvodního rozhovoru a na průběhu masáže.

Před masáží

Úvodní rozhovor – Před masáží vám připravím čaj nebo vodu a sdělím vám, jak bude masáž probíhat. Zároveň se vás zeptám, jaký jste měli den a jak se cítíte. Vzájemně se na sebe naladíme.

Sprcha a čisté ručníky – Ve studiu je sprcha, kde se můžete před masáží osprchovat a můžete tak pak po masáži nechat působit masážní olej na těle ještě několik hodin. K dispozici jsou čisté ručníky .

Výběr masážního oleje – Vyberete si z několika masážních olejů podle toho, který vám bude nejvíce vonět. Kvalitní olej umocňuje celkový zážitek z masáže.

Diagnostika pohybové soustavy – Probíhá tak, že se přede mnou přirozeně postavíte a projdete se. Pohledem a pohmatem zjistím, jestli je žádoucí k masáži přidat ošetření pomocí Dornovy metody. Je volitelným doplňkem k masáži a navrací jemnými pohyby klouby a obratle do správných poloh. Pro více informací klikněte na tento odkaz.

Během masáže

Masáž celého těla probíhá v pořadí záda – hýždě – nohy – hrudník – ruce – hlava. U problematických a přetížených partií mohou být některé hmaty bolestivé, ale bolest by neměla být příliš velká. Intenzitu volím tak, abyste zůstali uvolnění a nezatínali svaly. Masáž obsahuje kromě klasické části i jemnější a harmonizační hmaty pro zvýšení psychicky relaxačního účinku. 

Masáž břicha může být zahrnuta na vaše přání. Jedná se o krátké promasírování na podporu trávení a peristaltiky.

Po masáži

Po dokončení masáže vás nechám odpočívat na lůžku, užijte si chvíli uvolnění a relaxace. Pokud budete chtít, můžete se pak podělit o svoje dojmy a postřehy z masáže.

2 h (čistý čas masáže)

cena 1 800 Kč

Další masáže

Dornova metoda

Doplňková terapie

Relaxační masáž

Komplexní masáž

Breussova masáž

Doplňková masáž

Reference

Už dlouho jsem si slibovala, že pro sebe něco udělám a ulevím zejména bolavým trapézům, které namáhám nejen při lezení, ale i při práci u počítače. Musím přiznat, že jsem si nepřečetla, že se jedná o celotělovou masáž, takže jsem moc netušila, do čeho jdu. Během povídání před masáží mi Petr vše objasnil a v klidu vysvětlil. Masáž jsem si opravdu užila i tím, že byla delší než jen 30min prohmatání zad. Byl to zasloužený relax. Zpočátku mě rozmasírované trapézy, se kterými mám opravdu problém, mírně bolely. Ale už druhý den bylo vše v pohodě a i více jak měsíc po masáži se mi bolesti zatím nepřipomněly. Doporučuji zajít k Petrovi a dopřát si relax celého těla. Myslím, že když se promasíruje celé tělo, má to pak delší působení než jen masáž určité partie.

Věra

produkční

„Byla jsem v Brně a měla chvilku sama pro sebe. Chtěla jsem se po dlouhé době něčím odměnit a hýčkat, a tak jsem hledala místo, kde bych si mohla alespoň na 2 hodinky zrelaxovat a vypnout. A pan Petr nabízí přesně to, co jsem hledala. Žádné krátké masáže. Naopak, jeho specializace na dlouhé vědomé masáže mě hned upoutala. Pan Petr masíruje ve velmi příjemném prostředí a kvalitními oleji. Masáži předchází krátký rozhovor, který člověku pomůže zpomalit jeho myšlenky. Po dvou hodinách masáže jsem pak odcházela fyzicky i mentálně zrelaxovaná. Těším se na další návštěvu a masáže pana Petra vřele doporučuji.

Ilona

profesionální basketbalistka

Formulář pro rychlý dotaz

S čím vám mohu pomoci?

12 + 12 =

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů.