Relaxační masáž

Dopřejte si uvolnění po náročných dnech a konečně vypněte díky relaxační masáži. Čeká vás jemnější a pomalejší masáž, u které si odpočinete.

Proč doporučuji relaxační masáž?

  • Odstraňuje stres a únavu.
  • Přináší celkové zklidnění.
  • Uvolňuje ztuhlé svalstvo

Průběh masáže

Celkový čas návštěvy je cca 2,5 hodiny. Udělejte si pro sebe čas v kalendáři a nechte o sebe pečovat.

Před masáží

Úvodní rozhovor – Před masáží vám nabídnu pití a nejdříve si popovídáme. Sdělím vám potřebné informace k masáži a zeptám se vás, jaký jste měli den a jak se cítíte. Vzájemně se na sebe naladíme.

Sprcha a čisté ručníky – Ve studiu je sprcha a čisté ručníky, které můžete před masáží využít. Masážní olej tak bude moci po masáži působit na těle ještě několik hodin.

Výběr masážního oleje – Nabídnu vám několik masážních olejů k přivonění, ze kterých si vyberete. Umocňují celkový zážitek z masáže.

Doplňková Breussova masáž – Breussova masáž je volitelná a používá se pro zvýraznění relaxačního účinku masáže. Pro více informací klikněte na tento odkaz.

Během masáže

Při této masáži volím klidnější, delší a méně intenzivní masážní hmaty, masáž by nikde neměla být bolestivá. Chci, abyste se maximálně zrelaxovali a uvolnili.

Po masáži

Po dokončení masáže máte čas na relaxaci na lůžku. Nemusíte nikam spěchat. Budu rád, pokud mi sdělíte, jak se vám masáž líbila.

2 h (čistý čas masáže)

cena 1 800 Kč

Další masáže

Dornova metoda

Doplňková terapie

Klasická masáž

Komplexní masáž

Breussova masáž

Doplňková masáž

Reference

Když jsem zavítala na masáž k panu Petrovi, očekávala jsem to, co většinou od masáže vyžaduji – požitek z dotyku, uvolnění, rozmasírování problematických míst, úlevu od bolesti. Petr dělá všechno pro to, aby zprostředkoval klientovi zážitek vysoce přesahující rámec běžné masáže. Jeho koncepce je hluboce promyšlená a systém propracovaný se speciální zřetelí na problematická místa. Doba absolutního odpočinku, uvolnění, blaženosti, bezstarostnosti. Pocit, že ve chvílích určených k masáži existuje jen jedna bytost – já. Je zřejmé, že pan masér má zájem nejen ozdravit či uvolnit problematická místa, ale také to, aby se klient cítil veskrze příjemně. Volí hudbu, vůně podle vkusu klienta, nespěchá. Jeho péče je velmi precizní, komplexní, zahrnuje celé tělo od konečků prstů ke kořínkům vlasů. Nabíjí energií a zároveň nabízí uvolnění, ze kterého lze čerpat několik týdnů.

Kristýna

manažerka

Masáž jsem dostala jako dárek. Dosud jsem vždy byla pouze na zdravotní masáži, kde byl apel na rychlost a vyřešení stavu. Kdybych masáž nedostala jako dárek, ani by mě nenapadlo tam jít, protože jsem o relaxační masáži přemýšlela jen jako o nějakém zbytečném hlazení. Při příchodu jsem byla potěšena prostředím objektu i masérny. Bylo velmi útulné a hlavně čisté. A samotná masáž pak byla jedním slovem úžasná! Byla akorát tak silná, aby byla pořádně cítit, ale nebolela. Masér se průběžně ptal, zda intenzita tlaku vyhovuje a plně se přizpůsobil stavu těla. Velmi jsem si užívala, že někdo pro změnu pečuje o mě. Jako maminka malého dítěte tento pocit nezažívám úplně často. Z masáže jsem odcházela jako znovuzrozená: nabitá energií a hlavně odpočatá. Od té doby chodím pravidelně. Velmi doporučuji masáž ve chvíli, kdy chcete pro sebe udělat něco hezkého, být k sobě laskavá a nechat se velmi příjemně opečovat.

Betty

manažerka

Formulář pro rychlý dotaz

S čím vám mohu pomoci?

4 + 7 =

Kliknutím na tlačítko odeslat souhlasím se zpracováním osobních údajů.